Decydując się na wybór parkingu w pobliżu portu lotniczego należy wziąć pod uwagę szereg istotnych informacji, jednak najważniejszą z nich jest rzeczywista odległość od wejść na terminale. Który parking w Katowicach – Pyrzowicach znajduje się najbliżej lotniska i jakie dodatkowe korzyści gwarantuje swoim Klientom?

Bliska odległość zwiększa komfort

Im bliżej portu lotniczego znajduje się płatny parking, tym większą wygodę zapewnia swoim Klientom. Ma to ogromne znaczenie szczególnie przy dużej ilości walizek i toreb, małych dzieciach czy starszych osobach, nic więc dziwnego, że odległość staje się coraz częstszym kryterium, które decyduje o wyborze płatnego parkingu przy lotnisku.

Parkingi przeważnie oferują transport ze swojego terenu pod drzwi terminalu, jednak należy się wtedy liczyć z wydłużeniem czasu dotarcia na lotnisko. W sytuacji, gdy bardzo śpieszysz się na lot, może to być małe utrudnienie. Dlatego, jeśli oferta i cennik dwóch parkingów są takie same lub niewiele się różnią, warto wybrać ten, który znajduje się najbliżej lotniska – nawet jeśli różnica wynosi 100-200 metrów.

Który parking jest najbliżej lotniska w Pyrzowicach?

Błędne jest przekonanie, że cena parkingu zależy przede wszystkim od jego odległości od portu lotniczego. Wiąże się ona przede wszystkim z zakresem oferowanych usług i dodatkowych udogodnień dla Klientów, takich jak poczekalnia czy skrytka depozytowa. Prawdą jest jednak to, że im bliżej lotniska położony jest parking, tym bardziej jego właściciele podnoszą opłaty za postój.

Do jednych z nielicznych parkingów, które wyłamują się od tej zasady, należy Parking Atmosfera przy lotnisku Katowice – Pyrzowice. Znajduje się jedynie 100 metrów od płyty lotniska, co czyni go najbliżej położonym. Wyróżnia się także tym, że jako jedyny może się poszczycić renomowaną restauracją, w której podróżni z całego świata mogą wybierać w bogatym menu wspaniałe potrawy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://atmosfera.eu/.

Co jeszcze wziąć pod uwagę przy wyborze parkingu?

Jeśli już znajdziesz parking położony najbliżej płyty lotniska, warto jeszcze upewnić się, czy jest on odpowiednio chroniony. Przede wszystkim, powinien być strzeżony dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu, cały czas monitorowany oraz oferować pełen zakres ubezpieczenia. Dobrze również, jeśli posiada zadaszoną poczekalnię oraz skrytkę depozytową.

Połączenie jak najmniejszej odległości od lotniska, całodobowej ochrony i monitoringu oraz dodatkowych udogodnień, takich jak restauracja i poczekalnia, zagwarantuje Ci najwyższy poziom usługi oraz spokój przez całe wakacje czy służbową podróż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *