Każda firma powinna posiadać własną flotę pojazdów do transportu towarów, wyjazdów na spotkanie z klientem czy delegacji. Jednak wiąże się to z bardzo sporą inwestycją. Wynajem samochodu jest dobrym sposobem na minimalizację kosztów, które są związane z zakupem auta. Poznaj zatem największe zalety takiego rozwiązania, jakim jest wypożyczenie samochodu dla firmy.

  1. Wynajem samochodu obniża koszty działalności

Kupując auto trzeba wyłożyć na nie dużą kwotę gotówki, z kolei może się także zdarzyć, że bank nie będzie chciał udzielić kredytu. W przypadku wynajmu długoterminowego taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Również miesięczne koszty użytkowania są niższe z powodu braku odsetek. Poza tym opłaty za wynajem auta można wpisać do kosztów działalności gospodarczej – sprawi to, że odprowadzane podatki będą niższe.

  1. Najlepsze modele samochodów

Odpowiednio do profilu działalności firma powinna mieć porządne auto, które będzie ją godnie reprezentowało. Wypożyczalnie samochodów oferują szeroką gamę marek oraz klas. Wystarczy po prostu dobrać pojazd, który będzie idealnie pasował do potrzeb i możliwości finansowych firmy.

  1. Ubezpieczenie samochodu

Korzystając z usług wypożyczalni samochodów, masz do dyspozycji pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, NNW, ASS) – a do tego dochodzi jeszcze likwidacja szkód komunikacyjnych. Same zalety!

  1. Kwestia serwisowania

Wynajmując samochód nie musisz się martwić o serwisowanie i jakąkolwiek obsługę techniczną – te koszty pokrywa wypożyczalnia. W przypadku większości ofert są do dyspozycji również specjalnie wyszkoleni konsultanci, służący pomocą.

  1. Zdecydowanie mniej formalności

Kolejną zaletą długoterminowego wypożyczenia samochodu jest nieskomplikowana księgowość. Wystawiana jest jedna faktura za cały wynajem, z uwzględnionymi usługami serwisowymi i ubezpieczeniami. Do tego jedna umowa i wszystkie niezbędne formalności zostaną wypełnione. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem – https://www.partnercars.com/warunki-wynajmu/

Wynajem samochodów – Kraków liderem

Po raz kolejny Kraków okazał się jednym z liderów wśród miast oferujących korzystne, atrakcyjne i kompleksowe oferty wypożyczalni samochodów. Znajdź najlepszą dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *